İnegöl mobilyasına Türk cumhuriyetleri ilgisi

İnegöl’e gelen 14 kişilik alım heyeti, şehirde konakladıkları otelde İnegöl’deki mobilyacılarla ikili görüşmeler yaptı.

“ALMATI’DAKİ 350 METREKARELİK MAĞAZAMIZDA SADECE TÜRK MOBİLYALARI SATIYORUZ”

Türkiye’ye ilk olarak TÜYAP Fuarı’na geldiğini belirten Kazakistanlı mobilyacı Munira Baudinova, “Fuara katılan birçok firmanın İnegöl’de olduğunu öğrendik. Gerçekleştirilen organizasyon ile ilk defa İnegöl’e geldik. Burada mağazaları, fabrikaları geziyoruz, çok kolay konuşuyoruz. Almatı’da 350 metrekarelik bir mağazamız var ve sadece Türk mobilyaları satıyoruz.” diye konuştu.

“İNEGÖL MOBİLYASI İYİ SATILIYOR”

Yaklaşık 3 ay önce Özbekistan Taşkent’ten İnegöl’de gelerek buradaki mobilyacılarla görüşmeler yaptıktan sonra anlaşmalar yaptığını belirten Abdurazzok Abdukayumov ise mobilyaların dizayn ve kalitesinden memnun oldukları için yeni anlaşmalar için tekrar İnegöl’e geldiklerini belirtti.

Özbekistan’da İnegöl mobilyasının sevildiğini belirten Abdukayumov, “İnegöl mobilyasını Özbekistan bölgesinde çok sevdiler. Daha önce geldik bu şekilde, ikili görüşmeler yapıp birkaç firma ile anlaştık. İnegöl mobilyası iyi satılıyor. Bizde çok seviyorlar. Dizayn ve kaliteyi sevdiler. Bu ikinci gelişimiz. Farklı fabrikalar var onlara bakacağız.” ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir